Kusový koberec Lucca 1810 blue

Kusový koberec Lucca 1810 blue
Kusové koberce Lucca jsou velice příjemné koberce, vhodné pro středně náročné uživatele. Jsou vyrobeny ze 100% PP Frizé a jejich designu dominují líbivé geometrické tvary s melírovým provedením. Mají kratší, na dotek příjemný vlas, který je zároveň snadný na údržbu. Obdélníkové kusové koberce Lucca se tak hodí do každé moderní domácnosti.
Ukázka, jak koberec vypadá - obrázky v tomto textu reprezentují pouze produktovou řadu.
Nemusí se jednat přímo o konkrétní typ koberce, který prohlížíte.



Kusové koberce Lucca jsou velice příjemné koberce, vhodné pro středně náročné uživatele. Jsou vyrobeny ze 100% PP Frizé a jejich designu dominují líbivé geometrické tvary s melírovým provedením. Mají kratší, na dotek příjemný vlas, který je zároveň snadný na údržbu. Obdélníkové kusové koberce Lucca se tak hodí do každé moderní domácnosti.
Ukázka, jak koberec vypadá - obrázky v tomto textu reprezentují pouze produktovou řadu.
Nemusí se jednat přímo o konkrétní typ koberce, který prohlížíte.



| Barva: | Šedá, Modrá |
|---|---|
| Typ produktu: | Kusový koberec |
| Využití: | Vnitřní |
| Třída kvality: | Zlatá střední cesta |
| Tvar: | Obdélník |
| Styl: | Moderní |
| Materiál: | Umělé vlákno, Polypropylen |
| Specifikace materiálu: | Polypropylen frisé, Polypropylen (vše) |
| Typ vlasu: | Střižený (příjemný, praktický) |
| Celková výška: | 13 mm |
| Výška vlasu: | 11 mm |
| Další vlastnosti: | Antistatický, Snadná údržba |
| Celková váha: | 2750 g/m2, 2200 g/m2 |
| Podklad: | Textil |
| Specifikace barvy: | Modrá s nádechem do šeda |
| Lemování: | Ano, na delších stranách, na delších stranách |
| Třásně: | Bez třásní |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Země původu: | Turecko |
| Vzor: | S geometrickými vzory |
| Výrobce: | Berfin |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...





