Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Travní koberce 

Travní koberce

✔ pro venkovní a vnitřní použití
✔ UV filtr jako ochrana proti vyšisování (eliminace vyblednutí barvy koberce)
✔ perforovaný latex na spodní straně koberce s drenážními otvory pro odtok vody


Umělá tráva - TOP hit letošní sezóny

Travní koberce jsou skvělým řešením pro balkony a terasy, kde se díky nim budete moci celoročně těšit z pěkného zelenéh...

Travní koberce

✔ pro venkovní a vnitřní použití
✔ UV filtr jako ochrana proti vyšisování (eliminace vyblednutí barvy koberce)
✔ perforovaný latex na spodní straně koberce s drenážními otvory pro odtok vody


Umělá tráva - TOP hit letošní sezóny

Travní koberce jsou skvělým řešením pro balkony a terasy, kde se díky nim budete moci celoročně těšit z pěkného zeleného trávníku. Stejně tak najdou využití na předzahrádkách, pod venkovním sezením a v okolí bazénu. Mezi největší výhody umělých trávníků patří stálezelenost a snadná údržba. Travní koberec se nemusí sekat, zalévat, provzdušňovat ani hnojit – jednoduše si vystačíte s hrubým koštětem a hadicí s vodou. Díky drenážním otvorům pro odtok vody se v umělé trávě netvoří louže ani bláto, takže se výborně hodí jako přechodová zóna mezi zahradou a vstupem do domu. Stejně tak ji ocení děti pod houpačkami a skluzavkami, kde jim vytvoří bezpečný a pohodlný prostor pro hru.

Umělá tráva se nabízí v několika variantách, které se odlišují vzhledem, kvalitou, životností a samozřejmě cenou.

  • Doslova za pár korun můžete pořídit umělý trávník pod dětský nafukovací bazén či venkovní vířivku. Svou funkci splní na jedničku – ochrání dno bazénu před poškozením a neklouže.

  • Pro dokonalejší imitaci trávy tu jsou travní koberce s vyšším vlasem i gramáží. K docílení přirozeného vzhledu často obsahují kromě zelených vláken i vlákna žlutá a hnědá. Často jsou tyto umělé trávníky opatřeny UV ochranou proti vyšisování, takže se nemusíte bát, že by Vám v létě zelený koberec na balkoně či terase vybledl.

  • Pro ty nejnáročnější jsou určené luxusní travní koberce s vysokým vlasem (min. 3,5 cm), které jsou díky moderním výrobním technologiím téměř z nerozeznání od skutečné přírodní trávy. Krásně měkké a hebké, s vysokým komfortem při došlapu a doteku, promění luxusní travní koberec Vaši terasu, balkon či zimní zahradu v zelenou oázu!

Umělý trávník se vyrábí z kombinace polypropylenu a polyetylenu. Tento materiál je prodyšný a vodopropustný a skvěle se hodí do exteriéru. Umělá tráva tak bez problému odolá nepřízni počasí a vlhkosti. Perforovaný latex na spodní straně koberce je opatřený otvory pro snazší odtok vody, takže nehrozí vznik plísní (např. v okolí bazénu).

číst více

Umělý trávník 2023 - TOP PRODUKTY

NázevCelková výška+/- mmŠířeAktuální cena
Koberce K+K
HAMPTON34 m129 Kč
GREEN72 / 4 m249 Kč
BLACKBURN62 / 4 m269 Kč
ASCOT51,33 / 2 / 4 m219 Kč
CAMELIA151 / 2 / 3 / 4 / 5 m399 Kč
ROSEMARY381 / 2 / 3 / 4 / 5 m759 Kč

Tyto i všechny další travní koberce naleznete níže v přehledu produktů.

Z důvodu velkého zájmu nemusí být některé produkty dočasně dostupné.


Od nejlevnějších Od nejdražších Nejprodávanější
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
Název produktu

Detail