akce PVC Texline Wild Pearl 2143

Sleva! PVC Texline Wild Pearl 2143
Předchozí Další

Obrázky jsou ilustrativní.

PVC Texline Wild Pearl je kvalitní PVC s textilní podložkou, která zaručí zacelení drobných nerovností na vaší primární podlaze. Zároveň zvyšuje také akustický a tepelný komfort. Krásný dekor dřeva... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

419 Kč 448 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

1 792 Kč

419 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Celková tloušťka2,90 mm
Nášlapná vrstva0,35 mm
Podle umístěníObývací pokoj, Ložnice, Dětský pokoj, Domácí využití - chodba, pracovna
BarvaŠedá
Dekor PVC/VinyluSvětlé dřevo
Textilní podložkaAno

PVC Texline Wild Pearl je kvalitní PVC s textilní podložkou, která zaručí zacelení nerovností na vaší primární podlaze. Zároveň zvyšuje také akustický a tepelný komfort. Krásný dekor dřeva Wild Pearl se světle šedým nádechem je vhodný do jakéhokoliv prostoru, kterému budete chtít dodat nový vzhled. Odstíny šedé dávají domovu moderní vzhled a jsou častou volbou řady zákazníků v posledních letech.

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

PVC Texline Wild Pearl 2143

PVC Texline Wild Pearl 2143

PVC Texline Wild Pearl je kvalitní PVC s textilní podložkou, která zaručí zacelení drobných nerovností na vaší primární podlaze. Zároveň zvyšuje také akustický a tepelný komfort. Krásný dekor dřeva Wild Pearl se světle šedým nádechem je vhodný do jakéhokoliv prostoru.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail