Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Metrážový koberec New Orleans 719 - textilní podklad

Metrážový koberec New Orleans 719 - textilní podklad

Odolný metrážový koberec z kolekce New Orleans zaujme nápaditým oranžovým dekorem. Díky dlouhé životnosti se hodí nejen do každodenního provozu v domácnosti, ale též do kanceláří a méně namáhaných... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Loading...

Zvolte rozměr

m

169 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

676 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Celková výška5,8 mm
BarvaOranžová
Podle umístěníKomerční prostory - hotely, kanceláře
Typ koberceJiný

Odolný metrážový koberec z kolekce New Orleans zaujme nápaditým oranžovým dekorem. Díky dlouhé životnosti se hodí nejen do každodenního provozu v domácnosti, ale též do kanceláří a méně namáhaných komerčních prostorů. Koberec New Orleans 719 RES nabízí dobré izolační vlastnosti, ochranu před studenou podlahou a útlum kročejového hluku.

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec New Orleans 719 - textilní podklad

Metrážový koberec New Orleans 719 - textilní podklad

Odolný metrážový koberec z kolekce New Orleans zaujme nápaditým oranžovým dekorem. Díky dlouhé životnosti se hodí nejen do každodenního provozu v domácnosti, ale též do kanceláří a méně namáhaných komerčních prostorů. Koberec New Orleans 719 RES nabízí dobré izolační vlastnosti, ochranu před studenou podlahou a útlum kročejového hluku. Je vyrobený z kvalitního polypropylenového vlákna a opatřený antistatickou a protiskluzovou úpravou.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail