Metrážový koberec Expo New 19

Metrážový koberec Expo New 19
Předchozí Další

Obrázky jsou ilustrativní.

Moderní metrážový koberec z kolekce Expo New se nabízí v pěkné fialové variantě, zdobené potiskem červených, bílých a světle fialových kruhů. Toto barevné provedení podporuje kreativitu a... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

289 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

1 156 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Materiál100% polyamid
Celková výška7 mm
Výška vlasu3 mm
Váha vlasu280 g/m2
Celková váha1 250 g/m2
PodkladFilc
Třída zátěže23 - domácnost, vysoká zátěž
Podle umístěníObývací pokoj, Ložnice, Dětský pokoj, Domácí využití - chodba, pracovna
BarvaFialová
Typ kobercePotisk

Kvalitní vlákno účinně zachytává prach a alergeny, a zanechává tak vzduch v místnosti čistší. Je vhodný pro alergiky. Moderní metrážový koberec z kolekce Expo New se nabízí v pěkné fialové variantě, zdobené potiskem červených, bílých a světle fialových kruhů. Toto barevné provedení podporuje kreativitu a činorodost a skvěle se hodí například do pracovny nebo dětského pokoje. Koberec Expo New 19 je stálobarevný, odolný proti oděru a jednoduše se udržuje. Je také vhodný pro alergiky.

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec Expo New 19

Metrážový koberec Expo New 19

Moderní metrážový koberec z kolekce Expo New se nabízí v pěkné fialové variantě, zdobené potiskem červených, bílých a světle fialových kruhů. Toto barevné provedení podporuje kreativitu a činorodost a skvěle se hodí například do pracovny nebo dětského pokoje. Koberec Expo New 19 je stálobarevný, odolný proti oděru a jednoduše se udržuje. 

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail